• Prinsenmeer - kampeerplaats_643.jpg
  • springkussen_721.jpg
  • Kampeerplaats_725.jpg
  • Prinsenmeer - Speeltuin_266.jpg
  • hh_hersft_2011_10_46.jpg

Een hele week kamperen op Prinsenmeer

Dagactie

Hartelijk welkom op Oostappen Vakantieparken Veiling, dé manier om eenvoudig, last minute én voordelig een vakantie te boeken! Pak uw koffer of tas alvast en bied op uw favoriete aanbiedingen. Wij wensen u namens Oostappen Vakantieparken Veiling veel veilplezier!

Oostappen Vakantieparken Veiling, een geweldig aanbod van accommodaties én u kunt zelf de prijs bepalen.

Registreer nu Bekijk alle veilingen

[eerst aflopend]

Elfenmeer - kampeerplaats_825.jpg

8 dagen kamperen op Elfenmeer

Bied nu!
<p>Oostappen Vakantiepark Elfenmeer is werkelijk elfachtig mooi. Vakantiepark Elfenmeer ligt vlakbij Nationaal Natuurpark 'De Meinweg'.</p>
DSC07901.JPG

Een week een luxe kampeerplaats op De Berckt

Bied nu!
<p>Op Oostappen&nbsp;Vakantiepark de Berckt wordt u direct bij aankomst betoverd door de ontvangst in het prachtige kasteel.</p>
kampeerplaats_202.jpg

Kamperen op het unieke Parelstrand

Bied nu!
<p>Vakantiepark Parelstrand heeft niet voor niets deze naam gekregen. Het is met recht een parel van de Oostappen vakantieparken.</p>
kamperen_895.jpg

Vakantiepark Arnhem: een hele week kamperen

Bied nu!
<p>Tennisbanen, een springkussen, een midgetgolfbaan en diverse speeltuinen: op iedere hoek is wel wat te doen.</p>

Verhuuraccommodaties

Droomgaard - subtropisch zwembad_71.jpg

Pal naast de Loonse en Drunense duinen is vakantiepark Droomgaard de plek bij uitstek voor kinderen.

Hoogste bod € 179.00
bubbelbad_821.jpg

Het Veluwemeer vormt de basis van Oostappen vakantiepark Rivièra Beach. Wie weet het begin van een nieuwe hobby.

Hoogste bod € 179.00
Bekijk alle Verhuuraccommodaties

Last minute

Oostappen Vakantiepark Elfenmeer is werkelijk elfachtig mooi. Vakantiepark Elfenmeer ligt vlakbij Nationaal Natuurpark 'De Meinweg'.

Hoogste bod € 129.00
Droomgaard - kamperen_688.jpg

Oostappen vakantiepark Droomgaard is alleen al door de ligging uniek te noemen.

Hoogste bod € 159.00
Bekijk alle Last minute